menu
 

Sunday    Monday    Tuesday    Wednesday    All

Tue 15.8.2023

Junior Women Crossovers
10:30 Field 1 TORO 5 - 11 Titane YO5  Game play
10:30 Field 2W Reign 6 - 9 Eclipse YO6  Game play
10:30 Field 3 Nitro 10 - 7 Helios YO3  Game play
10:30 Field 4E High Tide 13 - 5 Wheaties YO7  Game play
10:30 Field 5E Team Manitoba 11 - 9 Canyon YO4  Game play
10:30 Field 6 Storm 15 - 2 Cannons YO8  Game play
10:30 Field 8 Wicked East 11 - 7 Cimes YO9  Game play
10:30 Field 9 Red River Rebellion 6 - 14 Uproar YO10  Game play
10:30 Field 10 Dyno 13 - 7 Vortex YO1  Game play
10:30 Field 11 Origine 10 - 13 Wicked West YO2  Game play
Junior Women Championship Bracket
00:00 Field 8 Wicked West 14 - 6 Team Manitoba Game 3  Game play
14:30 Field 1 Origine 12 - 5 Nitro Game 2  Game play
14:30 Field 6 Vortex 11 - 6 Titane Game 4  Game play
14:30 Field 9 Dyno 15 - 3 Eclipse Game 1  Game play
Junior Women Consolation Bracket
14:30 Field 10 Helios 14 - 6 Uproar Game 7  Game play
14:30 Field 11 Reign 11 - 6 Storm Game 8  Game play
14:30 Field 12 TORO 13 - 2 Wicked East Game 9  Game play
14:30 Field 13 Canyon 13 - 5 High Tide Game 10  Game play
Junior Women Placement Pool
14:30 Field 2W Wheaties 3 - 12 Cimes Game 5  Game play
14:30 Field 3 Red River Rebellion 11 - 7 Cannons Game 6  Game play
Junior Open Crossovers
08:30 Field 1 Titane 12 - 7 KHAOS XO5  Game play
08:30 Field 2W Team Manitoba 11 - 8 Canyon XO6  Game play
08:30 Field 3 Vortex 12 - 8 Uproar XO3  Game play
08:30 Field 4E High Tide 10 - 6 Helios XO7  Game play
08:30 Field 5E Nitro 11 - 10 Firepants XO4  Game play
08:30 Field 6 Chain Reaction 11 - 7 Manitou XO8  Game play
08:30 Field 8 Storm 12 - 13 Vintage XO9  Game play
08:30 Field 9 Cimes 8 - 15 Eclipse XO10  Game play
08:30 Field 10 Origine 13 - 12 Dyno XO1  Game play
08:30 Field 11 Ignite 10 - 8 TORO XO2  Game play
08:30 Field 12 Scorch 12 - 9 Blaze XO11  Game play
08:30 Field 13 Spitfire 15 - 8 Cannons XO12  Game play
Junior Open Championship Bracket
12:30 Field 1 Ignite 15 - 8 Nitro Game 3  Game play
12:30 Field 6 Dyno 14 - 6 Titane Game 4  Game play
12:30 Field 8 TORO 10 - 13 Vortex Game 2  Game play
12:30 Field 9 Origine 10 - 11 Team Manitoba Game 1  Game play
Junior Open Consolation Bracket
12:30 Field 2W Firepants 10 - 9 Chain Reaction Game 7  Game play
12:30 Field 3 Canyon 8 - 10 Eclipse Game 5  Game play
12:30 Field 5E KHAOS 11 - 8 Vintage Game 8  Game play
12:30 Field 7 Uproar 7 - 11 High Tide Game 6  Game play
Junior Open Placement Bracket
12:30 Field 10 Cimes 15 - 4 Cannons Game 9  Game play
12:30 Field 11 Helios 12 - 8 Scorch Game 10  Game play
12:30 Field 12 Manitou 11 - 8 Blaze Game 11  Game play
12:30 Field 13 Storm 15 - 2 Spitfire Game 12  Game play

Timezone: America/Vancouver. Local time: 3.3.2024 01:40


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version