menu
 

Sunday    Monday    Tuesday    Wednesday    All

Sunday

Sun 13.8.2023

Field 1
17:00 Vortex 10 - 6 Team Manitoba Junior Women Pool B  Game play

Monday

Mon 14.8.2023

Field 1
10:30 Team Manitoba 5 - 8 Origine Junior Open Pool A  Game play
12:30 Helios 11 - 4 Wicked East Junior Women Pool C  Game play
14:30 Dyno 10 - 7 Titane Junior Open Pool B  Game play
16:30 Origine 12 - 7 TORO Junior Women Pool A  Game play
Field 2E
08:30 Scorch 6 - 10 Eclipse Junior Open Pool E  Game play
Field 2W
08:30 Spitfire 2 - 15 Helios Junior Open Pool E  Game play
Field 2E
10:30 Cimes 9 - 8 Uproar Junior Women Pool E  Game play
Field 2W
10:30 Wheaties 6 - 8 Cannons Junior Women Pool E  Game play
12:30 Manitou 15 - 2 Blaze Junior Open Pool F  Game play
Field 2E
14:30 Cannons 4 - 13 Manitou Junior Open Pool F  Game play
Field 2W
14:30 Blaze 4 - 14 Vintage Junior Open Pool F  Game play
16:30 Eclipse 15 - 0 Red River Rebellion Junior Women Pool D  Game play
Field 3
10:30 Canyon 6 - 8 Eclipse Junior Women Pool D  Game play
12:30 Canyon 14 - 4 Red River Rebellion Junior Women Pool D  Game play
14:30 Cimes 12 - 1 Cannons Junior Women Pool E  Game play
16:30 Cimes 15 - 4 Wheaties Junior Women Pool E  Game play
Field 4E
08:30 Canyon 15 - 8 Cimes Junior Open Pool C  Game play
Field 4W
08:30 Uproar 11 - 10 High Tide Junior Open Pool C  Game play
10:30 Vortex 12 - 3 Reign Junior Women Pool B  Game play
Field 4E
10:30 Wicked West 15 - 6 Team Manitoba Junior Women Pool B  Game play
12:30 Wicked West 15 - 4 Reign Junior Women Pool B  Game play
14:30 KHAOS 9 - 8 Firepants Junior Open Pool D  Game play
Field 5E
08:30 Titane 12 - 14 Nitro Junior Open Pool B  Game play
10:30 Titane 13 - 4 Wicked East Junior Women Pool C  Game play
Field 5W
10:30 Helios 14 - 6 High Tide Junior Women Pool C  Game play
Field 5E
12:30 Cannons 2 - 15 Vintage Junior Open Pool F  Game play
14:30 Chain Reaction 9 - 8 Storm Junior Open Pool D  Game play
16:30 Canyon 12 - 7 Storm Junior Women Pool D  Game play
Field 6
08:30 Dyno 14 - 7 TORO Junior Open Pool B  Game play
10:30 Ignite 13 - 9 Vortex Junior Open Pool A  Game play
12:30 Titane 15 - 5 High Tide Junior Women Pool C  Game play
14:30 TORO 12 - 5 Nitro Junior Open Pool B  Game play
16:30 Dyno 13 - 5 Nitro Junior Women Pool A  Game play
Field 7
10:30 Storm 15 - 5 Red River Rebellion Junior Women Pool D  Game play
12:30 Storm 5 - 14 Eclipse Junior Women Pool D  Game play
14:30 Wheaties 3 - 12 Uproar Junior Women Pool E  Game play
16:30 Uproar 14 - 1 Cannons Junior Women Pool E  Game play
Field 8
08:30 Cannons 5 - 12 Blaze Junior Open Pool F  Game play
10:30 Dyno 15 - 5 Nitro Junior Open Pool B  Game play
12:30 Scorch 5 - 15 Helios Junior Open Pool E  Game play
14:30 Scorch 13 - 3 Spitfire Junior Open Pool E  Game play
16:30 Vortex 11 - 10 Wicked West Junior Women Pool B  Game play
Field 9
08:30 Manitou 10 - 14 Vintage Junior Open Pool F  Game play
10:30 Titane 11 - 12 TORO Junior Open Pool B  Game play
12:30 Spitfire 2 - 15 Eclipse Junior Open Pool E  Game play
14:30 Eclipse 11 - 7 Helios Junior Open Pool E  Game play
16:30 Reign 9 - 10 Team Manitoba Junior Women Pool B  Game play
Field 10
08:30 Team Manitoba 14 - 15 Vortex Junior Open Pool A  Game play
10:30 Dyno 15 - 3 Origine Junior Women Pool A  Game play
12:30 Dyno 15 - 2 TORO Junior Women Pool A  Game play
14:30 Team Manitoba 9 - 13 Ignite Junior Open Pool A  Game play
16:30 Titane 11 - 7 Helios Junior Women Pool C  Game play
Field 11
08:30 Ignite 10 - 11 Origine Junior Open Pool A  Game play
10:30 Nitro 9 - 8 TORO Junior Women Pool A  Game play
12:30 Nitro 9 - 10 Origine Junior Women Pool A  Game play
14:30 Vortex 8 - 9 Origine Junior Open Pool A  Game play
16:30 Wicked East 11 - 12 High Tide Junior Women Pool C  Game play
Field 12
08:30 KHAOS 11 - 6 Chain Reaction Junior Open Pool D  Game play
10:30 KHAOS 13 - 7 Storm Junior Open Pool D  Game play
12:30 Canyon 10 - 7 High Tide Junior Open Pool C  Game play
14:30 Canyon 15 - 2 Uproar Junior Open Pool C  Game play
Field 13
08:30 Firepants 14 - 9 Storm Junior Open Pool D  Game play
10:30 Firepants 11 - 10 Chain Reaction Junior Open Pool D  Game play
12:30 Uproar 10 - 7 Cimes Junior Open Pool C  Game play
14:30 Cimes 5 - 11 High Tide Junior Open Pool C  Game play

Tuesday

Tue 15.8.2023

Field 1
08:30 Titane 12 - 7 KHAOS Junior Open Crossovers XO5  Game play
10:30 TORO 5 - 11 Titane Junior Women Crossovers YO5  Game play
12:30 Ignite 15 - 8 Nitro Junior Open Championship Bracket Game 3  Game play
14:30 Origine 12 - 5 Nitro Junior Women Championship Bracket Game 2  Game play
Field 2W
08:30 Team Manitoba 11 - 8 Canyon Junior Open Crossovers XO6  Game play
10:30 Reign 6 - 9 Eclipse Junior Women Crossovers YO6  Game play
12:30 Firepants 10 - 9 Chain Reaction Junior Open Consolation Bracket Game 7  Game play
14:30 Wheaties 3 - 12 Cimes Junior Women Placement Pool Game 5  Game play
Field 3
08:30 Vortex 12 - 8 Uproar Junior Open Crossovers XO3  Game play
10:30 Nitro 10 - 7 Helios Junior Women Crossovers YO3  Game play
12:30 Canyon 8 - 10 Eclipse Junior Open Consolation Bracket Game 5  Game play
14:30 Red River Rebellion 11 - 7 Cannons Junior Women Placement Pool Game 6  Game play
Field 4E
08:30 High Tide 10 - 6 Helios Junior Open Crossovers XO7  Game play
10:30 High Tide 13 - 5 Wheaties Junior Women Crossovers YO7  Game play
Field 5E
08:30 Nitro 11 - 10 Firepants Junior Open Crossovers XO4  Game play
10:30 Team Manitoba 11 - 9 Canyon Junior Women Crossovers YO4  Game play
12:30 KHAOS 11 - 8 Vintage Junior Open Consolation Bracket Game 8  Game play
Field 6
08:30 Chain Reaction 11 - 7 Manitou Junior Open Crossovers XO8  Game play
10:30 Storm 15 - 2 Cannons Junior Women Crossovers YO8  Game play
12:30 Dyno 14 - 6 Titane Junior Open Championship Bracket Game 4  Game play
14:30 Vortex 11 - 6 Titane Junior Women Championship Bracket Game 4  Game play
Field 7
12:30 Uproar 7 - 11 High Tide Junior Open Consolation Bracket Game 6  Game play
Field 8
00:00 Wicked West 14 - 6 Team Manitoba Junior Women Championship Bracket Game 3  Game play
08:30 Storm 12 - 13 Vintage Junior Open Crossovers XO9  Game play
10:30 Wicked East 11 - 7 Cimes Junior Women Crossovers YO9  Game play
12:30 TORO 10 - 13 Vortex Junior Open Championship Bracket Game 2  Game play
Field 9
08:30 Cimes 8 - 15 Eclipse Junior Open Crossovers XO10  Game play
10:30 Red River Rebellion 6 - 14 Uproar Junior Women Crossovers YO10  Game play
12:30 Origine 10 - 11 Team Manitoba Junior Open Championship Bracket Game 1  Game play
14:30 Dyno 15 - 3 Eclipse Junior Women Championship Bracket Game 1  Game play
Field 10
08:30 Origine 13 - 12 Dyno Junior Open Crossovers XO1  Game play
10:30 Dyno 13 - 7 Vortex Junior Women Crossovers YO1  Game play
12:30 Cimes 15 - 4 Cannons Junior Open Placement Bracket Game 9  Game play
14:30 Helios 14 - 6 Uproar Junior Women Consolation Bracket Game 7  Game play
Field 11
08:30 Ignite 10 - 8 TORO Junior Open Crossovers XO2  Game play
10:30 Origine 10 - 13 Wicked West Junior Women Crossovers YO2  Game play
12:30 Helios 12 - 8 Scorch Junior Open Placement Bracket Game 10  Game play
14:30 Reign 11 - 6 Storm Junior Women Consolation Bracket Game 8  Game play
Field 12
08:30 Scorch 12 - 9 Blaze Junior Open Crossovers XO11  Game play
12:30 Manitou 11 - 8 Blaze Junior Open Placement Bracket Game 11  Game play
14:30 TORO 13 - 2 Wicked East Junior Women Consolation Bracket Game 9  Game play
Field 13
08:30 Spitfire 15 - 8 Cannons Junior Open Crossovers XO12  Game play
12:30 Storm 15 - 2 Spitfire Junior Open Placement Bracket Game 12  Game play
14:30 Canyon 13 - 5 High Tide Junior Women Consolation Bracket Game 10  Game play

Wednesday

Wed 16.8.2023

Field 1
08:30 Wicked West 10 - 9 Vortex Junior Women Championship Bracket Semifinals Game 12  Game play
10:30 Team Manitoba 11 - 8 Vortex Junior Open Championship Bracket Semifinals Game 13  Game play
13:30 Dyno 15 - 6 Wicked West Junior Women Championship Bracket Finals Champions  Game play
15:45 Team Manitoba 3 - 15 Dyno Junior Open Championship Bracket Finals Champions  Game play
Field 2W
08:30 Eclipse 10 - 6 Nitro Junior Women Championship Bracket Semifinals Game 13  Game play
10:30 Origine 8 - 6 TORO Junior Open Championship Bracket Semifinals Game 15  Game play
12:30 Nitro 3 - 9 Titane Junior Women Championship Bracket Finals 7th Place  Game play
14:30 Origine 11 - 10 Titane Junior Open Championship Bracket Finals 5th Place  Game play
Field 3
10:30 Eclipse 8 - 7 High Tide Junior Open Consolation Bracket Semifinals Game 17  Game play
12:30 Reign 9 - 6 TORO Junior Women Consolation Bracket Finals 9th Place  Game play
14:30 Eclipse 11 - 9 Firepants Junior Open Consolation Bracket Finals 9th Place  Game play
Field 4E
08:30 Helios 9 - 11 Reign Junior Women Consolation Bracket Semifinals Game 17  Game play
Field 4W
08:30 TORO 10 - 9 Canyon Junior Women Consolation Bracket Semifinals Game 18  Game play
Field 4E
10:30 Canyon 12 - 4 Uproar Junior Open Consolation Bracket Semifinals Game 19  Game play
Field 4W
10:30 Chain Reaction 10 - 14 Vintage Junior Open Consolation Bracket Semifinals Game 20  Game play
12:30 Helios 8 - 12 Canyon Junior Women Consolation Bracket Finals 11th Place  Game play
Field 4E
12:30 High Tide 10 - 9 KHAOS Junior Open Consolation Bracket Finals 11th Place
Field 5E
08:30 Team Manitoba 11 - 10 Titane Junior Women Championship Bracket Semifinals Game 14  Game play
10:30 Nitro 7 - 10 Titane Junior Open Championship Bracket Semifinals Game 16  Game play
12:30 Storm 11 - 5 Wicked East Junior Women Consolation Bracket Finals 13th Place  Game play
Field 5W
12:30 Uproar 9 - 11 High Tide Junior Women Consolation Bracket Finals 15th Place  Game play
Field 5E
14:30 TORO 15 - 2 Nitro Junior Open Championship Bracket Finals 7th Place  Game play
Field 6
08:30 Dyno 15 - 5 Origine Junior Women Championship Bracket Semifinals Game 11  Game play
10:30 Ignite 6 - 14 Dyno Junior Open Championship Bracket Semifinals Game 14  Game play
12:30 Origine 11 - 12 Vortex Junior Women Championship Bracket Finals 3rd Place  Game play
14:30 Vortex 9 - 10 Ignite Junior Open Championship Bracket Finals 3rd Place  Game play
Field 7
10:30 Firepants 11 - 10 KHAOS Junior Open Consolation Bracket Semifinals Game 18  Game play
12:30 Uproar 12 - 11 Chain Reaction Junior Open Consolation Bracket Finals 15th Place  Game play
Field 8
10:30 Wheaties 11 - 10 Red River Rebellion Junior Women Placement Pool Game 21  Game play
12:30 Canyon 12 - 7 Vintage Junior Open Consolation Bracket Finals 13th Place  Game play
Field 9
10:30 Cannons 5 - 12 Cimes Junior Women Placement Pool Game 22  Game play
12:30 Eclipse 7 - 11 Team Manitoba Junior Women Championship Bracket Finals 5th Place  Game play
Field 10
08:30 Uproar 8 - 11 Storm Junior Women Consolation Bracket Semifinals Game 19  Game play
10:30 Cannons 4 - 16 Scorch Junior Open Placement Bracket Semifinals Game 23  Game play
12:30 Helios 12 - 10 Storm Junior Open Placement Bracket Finals 17th Place  Game play
Field 11
08:30 Wicked East 12 - 11 High Tide Junior Women Consolation Bracket Semifinals Game 20  Game play
10:30 Blaze 15 - 4 Spitfire Junior Open Placement Bracket Semifinals Game 24  Game play
12:30 Cimes 8 - 10 Manitou Junior Open Placement Bracket Finals 19th Place  Game play
Field 12
08:30 Wheaties 10 - 8 Cannons Junior Women Placement Pool Game 15  Game play
10:30 Cimes 5 - 15 Helios Junior Open Placement Bracket Semifinals Game 21  Game play
12:30 Scorch 15 - 5 Blaze Junior Open Placement Bracket Finals 21st Place  Game play
Field 13
08:30 Red River Rebellion 4 - 15 Cimes Junior Women Placement Pool Game 16  Game play
10:30 Manitou 10 - 12 Storm Junior Open Placement Bracket Semifinals Game 22  Game play
12:30 Cannons 10 - 11 Spitfire Junior Open Placement Bracket Finals 23rd Place  Game play

Timezone: America/Vancouver. Local time: 3.3.2024 02:20


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version