menu
 

Sunday    Monday    Tuesday    Wednesday    All

Sunday

Sun 13.8.2023

Junior Women Pool B
17:00 Field 1 Vortex 10 - 6 Team Manitoba  Game play

Monday

Mon 14.8.2023

Junior Women Pool A
10:30 Field 10 Dyno 15 - 3 Origine  Game play
10:30 Field 11 Nitro 9 - 8 TORO  Game play
12:30 Field 10 Dyno 15 - 2 TORO  Game play
12:30 Field 11 Nitro 9 - 10 Origine  Game play
16:30 Field 1 Origine 12 - 7 TORO  Game play
16:30 Field 6 Dyno 13 - 5 Nitro  Game play
Junior Women Pool B
10:30 Field 4W Vortex 12 - 3 Reign  Game play
10:30 Field 4E Wicked West 15 - 6 Team Manitoba  Game play
12:30 Field 4E Wicked West 15 - 4 Reign  Game play
16:30 Field 8 Vortex 11 - 10 Wicked West  Game play
16:30 Field 9 Reign 9 - 10 Team Manitoba  Game play
Junior Women Pool C
10:30 Field 5E Titane 13 - 4 Wicked East  Game play
10:30 Field 5W Helios 14 - 6 High Tide  Game play
12:30 Field 1 Helios 11 - 4 Wicked East  Game play
12:30 Field 6 Titane 15 - 5 High Tide  Game play
16:30 Field 10 Titane 11 - 7 Helios  Game play
16:30 Field 11 Wicked East 11 - 12 High Tide  Game play
Junior Women Pool D
10:30 Field 3 Canyon 6 - 8 Eclipse  Game play
10:30 Field 7 Storm 15 - 5 Red River Rebellion  Game play
12:30 Field 3 Canyon 14 - 4 Red River Rebellion  Game play
12:30 Field 7 Storm 5 - 14 Eclipse  Game play
16:30 Field 2W Eclipse 15 - 0 Red River Rebellion  Game play
16:30 Field 5E Canyon 12 - 7 Storm  Game play
Junior Women Pool E
10:30 Field 2E Cimes 9 - 8 Uproar  Game play
10:30 Field 2W Wheaties 6 - 8 Cannons  Game play
14:30 Field 3 Cimes 12 - 1 Cannons  Game play
14:30 Field 7 Wheaties 3 - 12 Uproar  Game play
16:30 Field 3 Cimes 15 - 4 Wheaties  Game play
16:30 Field 7 Uproar 14 - 1 Cannons  Game play
Junior Open Pool A
08:30 Field 10 Team Manitoba 14 - 15 Vortex  Game play
08:30 Field 11 Ignite 10 - 11 Origine  Game play
10:30 Field 1 Team Manitoba 5 - 8 Origine  Game play
10:30 Field 6 Ignite 13 - 9 Vortex  Game play
14:30 Field 10 Team Manitoba 9 - 13 Ignite  Game play
14:30 Field 11 Vortex 8 - 9 Origine  Game play
Junior Open Pool B
08:30 Field 5E Titane 12 - 14 Nitro  Game play
08:30 Field 6 Dyno 14 - 7 TORO  Game play
10:30 Field 8 Dyno 15 - 5 Nitro  Game play
10:30 Field 9 Titane 11 - 12 TORO  Game play
14:30 Field 1 Dyno 10 - 7 Titane  Game play
14:30 Field 6 TORO 12 - 5 Nitro  Game play
Junior Open Pool C
08:30 Field 4E Canyon 15 - 8 Cimes  Game play
08:30 Field 4W Uproar 11 - 10 High Tide  Game play
12:30 Field 12 Canyon 10 - 7 High Tide  Game play
12:30 Field 13 Uproar 10 - 7 Cimes  Game play
14:30 Field 12 Canyon 15 - 2 Uproar  Game play
14:30 Field 13 Cimes 5 - 11 High Tide  Game play
Junior Open Pool D
08:30 Field 12 KHAOS 11 - 6 Chain Reaction  Game play
08:30 Field 13 Firepants 14 - 9 Storm  Game play
10:30 Field 12 KHAOS 13 - 7 Storm  Game play
10:30 Field 13 Firepants 11 - 10 Chain Reaction  Game play
14:30 Field 4E KHAOS 9 - 8 Firepants  Game play
14:30 Field 5E Chain Reaction 9 - 8 Storm  Game play
Junior Open Pool E
08:30 Field 2E Scorch 6 - 10 Eclipse  Game play
08:30 Field 2W Spitfire 2 - 15 Helios  Game play
12:30 Field 8 Scorch 5 - 15 Helios  Game play
12:30 Field 9 Spitfire 2 - 15 Eclipse  Game play
14:30 Field 8 Scorch 13 - 3 Spitfire  Game play
14:30 Field 9 Eclipse 11 - 7 Helios  Game play
Junior Open Pool F
08:30 Field 8 Cannons 5 - 12 Blaze  Game play
08:30 Field 9 Manitou 10 - 14 Vintage  Game play
12:30 Field 2W Manitou 15 - 2 Blaze  Game play
12:30 Field 5E Cannons 2 - 15 Vintage  Game play
14:30 Field 2E Cannons 4 - 13 Manitou  Game play
14:30 Field 2W Blaze 4 - 14 Vintage  Game play

Tuesday

Tue 15.8.2023

Junior Women Crossovers
10:30 Field 1 TORO 5 - 11 Titane YO5  Game play
10:30 Field 2W Reign 6 - 9 Eclipse YO6  Game play
10:30 Field 3 Nitro 10 - 7 Helios YO3  Game play
10:30 Field 4E High Tide 13 - 5 Wheaties YO7  Game play
10:30 Field 5E Team Manitoba 11 - 9 Canyon YO4  Game play
10:30 Field 6 Storm 15 - 2 Cannons YO8  Game play
10:30 Field 8 Wicked East 11 - 7 Cimes YO9  Game play
10:30 Field 9 Red River Rebellion 6 - 14 Uproar YO10  Game play
10:30 Field 10 Dyno 13 - 7 Vortex YO1  Game play
10:30 Field 11 Origine 10 - 13 Wicked West YO2  Game play
Junior Women Championship Bracket
00:00 Field 8 Wicked West 14 - 6 Team Manitoba Game 3  Game play
14:30 Field 1 Origine 12 - 5 Nitro Game 2  Game play
14:30 Field 6 Vortex 11 - 6 Titane Game 4  Game play
14:30 Field 9 Dyno 15 - 3 Eclipse Game 1  Game play
Junior Women Consolation Bracket
14:30 Field 10 Helios 14 - 6 Uproar Game 7  Game play
14:30 Field 11 Reign 11 - 6 Storm Game 8  Game play
14:30 Field 12 TORO 13 - 2 Wicked East Game 9  Game play
14:30 Field 13 Canyon 13 - 5 High Tide Game 10  Game play
Junior Women Placement Pool
14:30 Field 2W Wheaties 3 - 12 Cimes Game 5  Game play
14:30 Field 3 Red River Rebellion 11 - 7 Cannons Game 6  Game play
Junior Open Crossovers
08:30 Field 1 Titane 12 - 7 KHAOS XO5  Game play
08:30 Field 2W Team Manitoba 11 - 8 Canyon XO6  Game play
08:30 Field 3 Vortex 12 - 8 Uproar XO3  Game play
08:30 Field 4E High Tide 10 - 6 Helios XO7  Game play
08:30 Field 5E Nitro 11 - 10 Firepants XO4  Game play
08:30 Field 6 Chain Reaction 11 - 7 Manitou XO8  Game play
08:30 Field 8 Storm 12 - 13 Vintage XO9  Game play
08:30 Field 9 Cimes 8 - 15 Eclipse XO10  Game play
08:30 Field 10 Origine 13 - 12 Dyno XO1  Game play
08:30 Field 11 Ignite 10 - 8 TORO XO2  Game play
08:30 Field 12 Scorch 12 - 9 Blaze XO11  Game play
08:30 Field 13 Spitfire 15 - 8 Cannons XO12  Game play
Junior Open Championship Bracket
12:30 Field 1 Ignite 15 - 8 Nitro Game 3  Game play
12:30 Field 6 Dyno 14 - 6 Titane Game 4  Game play
12:30 Field 8 TORO 10 - 13 Vortex Game 2  Game play
12:30 Field 9 Origine 10 - 11 Team Manitoba Game 1  Game play
Junior Open Consolation Bracket
12:30 Field 2W Firepants 10 - 9 Chain Reaction Game 7  Game play
12:30 Field 3 Canyon 8 - 10 Eclipse Game 5  Game play
12:30 Field 5E KHAOS 11 - 8 Vintage Game 8  Game play
12:30 Field 7 Uproar 7 - 11 High Tide Game 6  Game play
Junior Open Placement Bracket
12:30 Field 10 Cimes 15 - 4 Cannons Game 9  Game play
12:30 Field 11 Helios 12 - 8 Scorch Game 10  Game play
12:30 Field 12 Manitou 11 - 8 Blaze Game 11  Game play
12:30 Field 13 Storm 15 - 2 Spitfire Game 12  Game play

Wednesday

Wed 16.8.2023

Junior Women Championship Bracket Semifinals
08:30 Field 1 Wicked West 10 - 9 Vortex Game 12  Game play
08:30 Field 2W Eclipse 10 - 6 Nitro Game 13  Game play
08:30 Field 5E Team Manitoba 11 - 10 Titane Game 14  Game play
08:30 Field 6 Dyno 15 - 5 Origine Game 11  Game play
Junior Women Championship Bracket Finals
12:30 Field 2W Nitro 3 - 9 Titane 7th Place  Game play
12:30 Field 6 Origine 11 - 12 Vortex 3rd Place  Game play
12:30 Field 9 Eclipse 7 - 11 Team Manitoba 5th Place  Game play
13:30 Field 1 Dyno 15 - 6 Wicked West Champions  Game play
Junior Women Consolation Bracket Semifinals
08:30 Field 4E Helios 9 - 11 Reign Game 17  Game play
08:30 Field 4W TORO 10 - 9 Canyon Game 18  Game play
08:30 Field 10 Uproar 8 - 11 Storm Game 19  Game play
08:30 Field 11 Wicked East 12 - 11 High Tide Game 20  Game play
Junior Women Consolation Bracket Finals
12:30 Field 3 Reign 9 - 6 TORO 9th Place  Game play
12:30 Field 4W Helios 8 - 12 Canyon 11th Place  Game play
12:30 Field 5E Storm 11 - 5 Wicked East 13th Place  Game play
12:30 Field 5W Uproar 9 - 11 High Tide 15th Place  Game play
Junior Women Placement Pool
08:30 Field 12 Wheaties 10 - 8 Cannons Game 15  Game play
08:30 Field 13 Red River Rebellion 4 - 15 Cimes Game 16  Game play
10:30 Field 8 Wheaties 11 - 10 Red River Rebellion Game 21  Game play
10:30 Field 9 Cannons 5 - 12 Cimes Game 22  Game play
Junior Open Championship Bracket Semifinals
10:30 Field 1 Team Manitoba 11 - 8 Vortex Game 13  Game play
10:30 Field 2W Origine 8 - 6 TORO Game 15  Game play
10:30 Field 5E Nitro 7 - 10 Titane Game 16  Game play
10:30 Field 6 Ignite 6 - 14 Dyno Game 14  Game play
Junior Open Championship Bracket Finals
14:30 Field 2W Origine 11 - 10 Titane 5th Place  Game play
14:30 Field 5E TORO 15 - 2 Nitro 7th Place  Game play
14:30 Field 6 Vortex 9 - 10 Ignite 3rd Place  Game play
15:45 Field 1 Team Manitoba 3 - 15 Dyno Champions  Game play
Junior Open Consolation Bracket Semifinals
10:30 Field 3 Eclipse 8 - 7 High Tide Game 17  Game play
10:30 Field 4E Canyon 12 - 4 Uproar Game 19  Game play
10:30 Field 4W Chain Reaction 10 - 14 Vintage Game 20  Game play
10:30 Field 7 Firepants 11 - 10 KHAOS Game 18  Game play
Junior Open Consolation Bracket Finals
12:30 Field 4E High Tide 10 - 9 KHAOS 11th Place
12:30 Field 7 Uproar 12 - 11 Chain Reaction 15th Place  Game play
12:30 Field 8 Canyon 12 - 7 Vintage 13th Place  Game play
14:30 Field 3 Eclipse 11 - 9 Firepants 9th Place  Game play
Junior Open Placement Bracket Semifinals
10:30 Field 10 Cannons 4 - 16 Scorch Game 23  Game play
10:30 Field 11 Blaze 15 - 4 Spitfire Game 24  Game play
10:30 Field 12 Cimes 5 - 15 Helios Game 21  Game play
10:30 Field 13 Manitou 10 - 12 Storm Game 22  Game play
Junior Open Placement Bracket Finals
12:30 Field 10 Helios 12 - 10 Storm 17th Place  Game play
12:30 Field 11 Cimes 8 - 10 Manitou 19th Place  Game play
12:30 Field 12 Scorch 15 - 5 Blaze 21st Place  Game play
12:30 Field 13 Cannons 10 - 11 Spitfire 23rd Place  Game play

Timezone: America/Vancouver. Local time: 25.2.2024 06:14


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version